O nas

Ponad 20 lat produkcji okien i drzwi

Eurostyl to polski producent okien i drzwi drewnianych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Chęć rozwoju, pasja oraz otwartość na nowe rozwiązania produktowe i technologie produkcyjne zadecydowały o sukcesie firmy, a mały, przydomowy warsztat stał się prężnie działającym zakładem produkcyjnym. Produkty Eurostyl montowane są w Polsce i poza jej granicami u Inwestorów prywatnych i w obiektach użyteczności publicznej.

Nasze wartości

Minęło ponad 20 lat od wyprodukowania przez nas pierwszego okna. Już na początku działalności jasno określiliśmy wartości, zasady i cele, które staramy się konsekwentnie realizować.

Najwyższa jakość produktów

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Stosujemy materiały z niezbędnymi certyfikatami, pochodzące od topowych, europejskich dostawców. Współpracujemy również z doświadczonymi rzemieślnikami, którzy tworzą dla nas dodatki do stylizowanych okien i drzwi.

Szacunek dla Klienta

Staramy się, aby każde zamówienie było szyte na miarę. Doradzamy, podpowiadamy, nie namawiamy na zbędne rozwiązania. Nasi doradcy pozostają z Tobą w stałym kontakcie - przygotowują wyceny, kontaktują się z działem technologicznym, informują o procesie produkcyjnym i terminie realizacji zlecenia.

Nieustanny rozwój

Jesteśmy stałym beneficjentem dotacji unijnych, które w istotny sposób podnoszą naszą innowacyjność produktową i produkcyjną oraz pomagają nam w dywersyfikacji rynków zbytu. Uzyskanie dotacji to również potwierdzenie dla naszych Partnerów biznesowych, że firma znajduje się w dobrej kondycji, a jej status prawny jest w pełni uregulowany.

Troska o środowisko

Dbamy o ekologię i dobrą przyszłość dla następnych pokoleń. Używamy materiałów z pewnych źródeł i z niezbędnymi certyfikatami. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań wobec środowiska (opłaty, gospodarowanie odpadami etc.). Korzystamy z energii pochodzącej z paneli fotowoltaicznych.

Pomoc potrzebującym

Dostrzegamy potrzeby innych. Regularnie wspieramy instytucje charytatywne, fundacje
i lokalne inicjatywy. Cieszymy się, że rozpoznawalność naszej firmy możemy budować na szczytnych celach. 

Poszanowanie tradycji

Szanujemy dorobek poprzednich pokoleń stolarzy. Czerpiemy z ich doświadczenia szczególnie podczas realizacji zamówień na stolarkę zabytkową. Niezmienna pozostaje również nasza miłość do drewna, zachwyt nad jego zapachem i pięknem faktury. 

Mamy wielkie szczęście, ponieważ robimy to, co lubimy, a tylko wtedy można tworzyć rzeczy lepsze.

Zarząd i pracownicy Eurostyl Sp. z o.o.